Mēs esam WILD’N’FREE – Latvijas uzņēmums, kura specializācija ir medījumu gaļas produkti.

Esam uzkrājuši gan pieredzi, gan zināšanas, lai nodrošinātu klientus ar augstas kvalitātes produktiem, kuru sastāvā ir tikai labākās kvalitātes medījumu gaļa. Mūsu ražotne ir aprīkota ar modernām tehnoloģijām un iekārtām, lai pagatavotu ne tikai kvalitatīvus produktus, bet nodrošinātu procesu, kas atbilst mūsdienu higiēnas prasībām. Mēs ar lepnumu varam teikt, ka esam starp straujāk augošajiem un veiksmīgākajiem medījumu gaļas ražotājiem Latvijā.

Visas mūsu medījumu produktu receptes ir radītas, izgaršotas un laika gaitā uzlabotas mūsu ģimenes un draugu lokā, jo mēs medījumu mielastus ceļam galdā gan ikdienā, gan svētku reizē. Mēs paši medījam, gatavojam un ar prieku arī izmantojam.

WILD’N’FREE sāka darbību 2019. gadā ar pāris medījumu gaļas izlolotām receptēm, un šogad mūsu piedāvājumā ir gandrīz 40 dažādi meža gaļas izstrādājumi, lai katram mūsu klientam būtu ko izvēties pēc savas gaumes un vēlmēm.

WILD’N’FREE medījuma gaļas gatavošana ir cieņas pilns process pret medījumu un mīlestību pret dabu. Mēs izmantojam no medījuma visu, ko vien var – līdz pat pēdējam gaļas gabaliņam.

Esam kopā ar mūsu klientiem, kuri novērtē veselīgu, bez liekām piedevām un ģimenes lokā gatavotu ēdienu.

Mēdz teikt: “Tu esi tas, ko Tu ēd!”
Mēs sakām: “Tu esi tik veselīgs, cik veselīgi Tu ēd!”.

Veselīgs un bez liekām piedevām gatavots ēdiens ir mūsu ikdiena.